Gdyńska Masa Krytyczna Po Zachodzie Słońca

2013-10-25 18:00
Gdyńska Masa Krytyczna Po Zachodzie Słońca

Tradycyjnym tematem październikowej masy miał być problem nieoświetlonych rowerzystów. Wczesne poranki i późne popołudnia wymagają od wszystkich uczestników ruchu lepszej niż zwykle uwagi, a odblaski niestety tylko odbijają światło.

Impulsem nie mniej ważnym, jest nagła i bardzo przykra wiadomości o śmiertelnych skutkach wczorajszego wypadku drogowego z ul. Hutniczej. Postanowiliśmy zaprosić was do wspólnego przejazdu, a miejsce wypadku i zapalenia symbolicznego światełka przy nowej Rowerowej Duszy - białym rowerze, który będzie przypominał o tragedii. Ze względu na szczególny charakter przejazdu prosimy, aby na znak solidarności z bliskimi ofiary ubrać się w miarę możliwości na biało.

Jest za wcześnie aby pisać o przyczynach wypadku. Bez względu na to jakie informacje przyniosą najbliższe dni apelujemy o mobilizację i przekazywanie wiadomości wszystkim, którym ten tragiczny wypadek nie jest obojętny.

Pod spodem mapka statyczna. 

Gdyńska Masa Krytyczna Po Zachodzie Słońca
tx
Portret użytkownika tx
Na rowerze
Dołączył: 2012-03-26
Re: Gdyńska Masa Krytyczna Po Zachodzie Słońca

Proponuję, że jęsli komuś się po domu wala niepotrzebny łancuch i kłódka (może być zatrzaskowa i ze zgubionym kluczem, spróbujemy ją otworzyć, mamy amatora lock-pickera, może pomoze nam policja), albo ulok, albo nawet linka, weźcie je ze sobą.

Świeczki sie wypalą, a zapięcia zostaną dłużej, przedlużą trwanie Ducha na miejscu.